Tervise Abi OÜ on kiiresti kasvav tervise abivahendite müügiga tegelev ettevõte. Oleme oma ala kolme suurema ettevõtte hulgas Eestis, samas pakume oluliselt laiemat tootevalikut, kui teised samal alal tegelevad firmad.

Toodete tellimine on lihtne ja tarneaeg kiire, kuna omame suurt laoseisu ning kindlaid tarnepartnereid. Palju on ka soodustusi, kampaaniaid, püsiallahindlusi. Tervise Abi poolt pakutavad tooted on usaldusväärsed ja kvaliteetsed, samas mõistliku hinnaga.

Meie meeskonnas on abivalmid oma ala spetsialistid, kes nõustavad kliente sobilike ja õigete toodete valikul. Omame seitset müügipunkti ja teenindame kliente üle vabariigi.

Oleme sõlminud lepingu Sotsiaalkindlustusametiga, mis annab meile võimaluse isikliku Abivahendi kaardi ja arstitõendi esitamisel teenindada patsiente soodustuse alustel.

 

Tervise Abi OÜ on Eesti Haigekassa lepinguline partner, tänu millele on meil võimalik müüa ortoose digiretsepti alusel soodustingimustel.“


I korrus, Konsumi vastas

 

E-R 10.00-18.00

 

L 10.00-15.00

 

P suletud

 

koduleht: http://terviseabi.ee/

 

Facebook: https://www.facebook.com/Tervise-Abi-O%C3%9C-111310008891808/

 

e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

telefon: +372 5626 1114